بانوان

۶ منبع غیر لبنیاتی، کلسیم که می توانید از آن استفاده کنید

۶ منبع غیر لبنیاتی، کلسیم که می توانید از آن استفاده کنید

پیروان رژیم های گیاهی وگان و افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز نمی توانند شیر و لبنیاتی که منابع اصلی کلسیم هستند، مصرف کنند و شاید با منابع غذایی غیر لبنیاتی کلسیم نیز آشنایی نداشته باشند در این مطلب برخی منابع غیر لبنیاتی کلسیم را معرفی می کنیم.

بهترین و مناسب ترین شلوار زنانه در تابستان

اين روزها در ميان انواع پوشاک شلوار بيشترين كاربرد را دارد. خانم ها در سنين مختلف، دانشجو، شاغل يا خانه دار ترجيح می دهند از شلوار استفاده كنند چون تن پوشی راحت‌ و كاربردی است.

سندرم تورت چیست؟ علل،علایم و درمان سندرم تورت

سندرم تورت چیست؟ علل،علایم و درمان سندرم تورت

سندروم توره یک عارضه عصبی است که به وسیله ترکیبی از حرکات و صداهایِ ناخواسته که به آن‌ها تیک (Tic) می‌گویند، توصیف می‌شود. این گونه حرکات تحت کنترل فرد نیست. حرکات کلیشه‌ای پریدن یا رقصیدن، بیش‌فعالی و اختلالات یادگیری علایم شاخص این سندروم محسوب می‌شوند.

استفاده از تخت بیمارستانی در منزل

مجموعه: پیشگیری بهتر از درمان تخت بیمارستانی تختی است که برای استراحت بیماران و و مراقبت از آنها طراحی و تولید می شود. این تخت ها ویژگی هایی دارند که راحتی بیمار و افرادی که از وی مراقبت می کنند را فراهم می کنند.    از آن جا که تخت بیمارستانی تختی است که بیمار […]

مدل پیراهن هاوایی مردانه

پیراهن هاوایی، پیراهن هایی هستند که از طرح های ریز و درشت به شکل گل، برگ، درخت و… به صورت های رنگ های متفاوت با زمینه ی تیره یا روشن استفاده می شود.

مزایا و عوارض جانبی گواشا تراپی (ماساژ چینی)

گواشا تکنیک خراشیدن ملایم است که شبیه به ابزارهای ماساژ عمل می کند و باعث افزایش جریان خون می شود.

تمیز کردن دندانهای مصنوعی و نحوه مراقبت از آنها

سابقه استفاده از دندانهای مصنوعی به بیش از ۲۰۰۰ سال قبل میرسد و امروزه با پیشرفت های علم دندانپزشکی در جایگزینی دندانهای از دست رفته در جایگاه ویژه ای قرار داریم. با اینحال استفاده از دندانهای مصنوعی متحرک کامل یا دست دندان به دلیل هزینه بالای درمان های ایمپلنت دندان یا سایر مسائل آن هنوز به عنوان یک گزینه درمانی برای بسیاری از افراد کاملا بی دندان استفاده میشود. 

آیا روغن ذرت سالم است؟ کالری، فواید و مضرات روغن ذرت

آیا روغن ذرت سالم است؟ کالری، فواید و مضرات روغن ذرت

روغن ذرت یک روغن گیاهی تصفیه شده است که به طور گسترده در پخت و پز و مخصوصاً سرخ کردن مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین کاربردهای دیگری نیز دارد و معمولاً برای اهداف صنعتی یا به عنوان ماده ای در مواد آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونه لباس بپوشیم تا لاغر به نظر برسیم؟

برای اینکه لاغر به نظر برسید و می توانید به راحتی با صحیح پوشیدن لباس این کار را انجام بدهید زمانی که با لباس پوشیدن لاغرتر به نظر برسید خوش پوش تر می شوید. در ادامه با راهکارهایی آشنا می شوید که می توانید به راحتی لاغرتر و بلندتر به نظر برسید.

علل، علایم و درمان عفونت ریه

هنگامی که نفس می کشید، ریه ها اکسیژن هوا را به جریان خون می رسانند. سلول های بدن برای انجام فعالیت های خود، به اکسیژن نیاز دارند.افرادی که مبتلا به بیماری های ریوی هستند، به سختی نفس می کشند. بیماری های ریوی عبارتند از: آسم، بیماری انسداد مزمن ریوی، آنفلوانزا، ذات الریه، سل، سرطان ریه و … .

داروی آناکینرا چیست؟کاربرد و عوارض داروی آناکینرا

داروی آناکینرا چیست؟کاربرد و عوارض داروی آناکینرا

آمپول آناکینرا  مشخصات آناکینرا • نام دارو: آناکینرا • نام لاتین: Anakinra‎ • نام تجاری: Kineret • رده دارویی: داروهای ضد روماتیسم • اشکال دارویی: سرنگ آماده تزریق • فروش دارو: بانسخه موارد مصرف آناکینرا •  کاهش درد و تورم مرتبط با آرتریت روماتوئید  • درمان روماتیسم مفصلی • درد، تورم، التهاب و سفتی مفاصل […]

فهرست دسته بندی ها
بر چسب های مهم